فروشگاه دکتر خوش رج ضد جوش همه چیز داخل جعبه است! البته برای شما! - دکتر خوش رج
دکی کالا و دکتر خوش رج
فروشگاه محصولات دکتر خوش رج

همه چیز داخل جعبه است! البته برای شما!

0

از این جوش لعنتی خلاص شو

در این جعبه جادویی برای شما که بهترین هستید یک پک عالی گذاشته شده که با استفاده از آن نه تنها با جوش های صورت خداحافظی خواهید کرد بلکه جای جوش، لکهای باقی مانده از جوش و تیرگی پوست نیز برای همیشه از بین خواهند رفت. این پک محصولی با نام پک ضد جوش، ضد لک دکتر خوش رج به دست شما خواهد رسید. که از محصولات اختراعی دکتر خوش رج است.

درست همین جا درست همین حالا وقشته که دست بکار شوید. و این پک طبیعی و اورگانیک را از فروشگاه دکی کالا خرید نمایید تا جزو لیست مشتریان راضی ما قرار بگیرید.

البته که در فروشگاه دکی کلا همه چیز با کیفیت بیشتر و البته با قیمت ارزانتر به دست شما خواهد رسید.

ورود به فروشگاه و تهیه پک محصولی ضد جوش و ضد لک

نمونه ای از رضایتمندی مشتریهای خوب مان

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در تلگرام دنبال کنید

توضیحاتی تکمیلی در مورد این پک منحصر به فرد

پک ضد جوش برای پوستهای خیلی چرب
پک ضد جوش برای پوستهای خیلی چرب

این پک شامل ۳ محصول است به نام های صابون نمک دکتر خوش رج، صابون ضد جوش دکتر خوش رج، کرم آبرسان قوی، که هر کدام قابلیت های دارد که برایتان شرح می دهم.

صابون نمک

این صابون حاصل تحقیقات فراوان دانشمندان ایرانی است که موفق شده اند مواد هوشمندی را از دریاچه ارومیه استخراج نمایند که لک های پوستی را شناسایی و با ترمیم همان نقطه، پوست صورت را یک دست و شفاف می نماید. در واقع این محصول هوشمند بوده و روی لک ها تاثیر گذار است. این تکنولوژی در حال حاضر بومی کشور عزیزمان ایران است.

صابون ضد جوش

این صابون با استفاده از عصاره گیاهانی همچون آویشن، بومادران، ختمی، روغن نارگیل، روغن سویا و … توانسته رتبه ممتازی را در بین ازبین برنده های جوش و لک صورت در ایران کسب کند. این محصول نه تنها جوش ها را از بین می برد بلکه توانایی ا ز بین بردن لک های باقی مانده از جوش صورت و انواع لکه ها را نیز دارد.

کرم آبرسان قوی

این محصول با داشتن عصاره معجزه گر آلوئه ورا یک محصول با آبرسانی بسیار قدرتمند است که نه تنها باعث رطوبت رسانی به پوست می شود بلکه با روند پیری پوست مبارزه کرده و صورت را شفاف، شاداب و جوان نگه می دارد. این محصول مکمل دو محصول قبلی ست.

بازدیدها: 141

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

شروع گفتگو
سلام من مشاور آنلاین هستم در خدمتتونم
با سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟