فروشگاه دکتر خوش رج دکتر خوش رج از بین برنده چین و چروک صورت به صورت حرفه ای - دکتر خوش رج
دکی کالا و دکتر خوش رج
فروشگاه محصولات دکتر خوش رج

دکتر خوش رج از بین برنده چین و چروک صورت به صورت حرفه ای

2

چین و چروک

دکترخوش رج : پوست هرچه که پیرتر می شود خاصیت ارتجایی خود را از دست می دهد. رشته های کلاژن و الاستین که خاصیت ارتجاعی پوست مدیون آنهاست، به مرور زمان ضعیف می شوند. پوست با از دادن چربی نازک شده و حالت صاف و بدون چین چروک خودرا از دست می دهد. همزمان با این تغییرات، نیروی جاذبه زمین هم دست بکار شده، پوست را به پایین کشیده و سبب افتادگی آن می شود.

زیبایی با دکتر خوش رج
زیبایی با دکتر خوش رج

آیا می توان از ایجاد چین و چروک جلوگیری کرد؟

شدت چروکیدگی پوست عمدتا بستگی به میزان تماس با نور خورشید در طول عمر دارد. تابش نورخورشید علت اصلی پیر شدن پوست است. چین و چروک پوست بستگی به چین و چروک پوست والدین دارد. در واقع تمایل پوست به چروکیدگی ارثی است.

بیشتر بدانید: درمان چروگیدگی پوست با عامل اصلی آفتاب

خوشبختانه برخی از چروکیدگیها قابل پیشگیری هستند. برای جلوگیری از چروکیدگیهای ناشی از نور خورشید همیشه از یک کرم ضدآفتاب با درجه محافظت حداقل ۱۵، یک کلاه لبه دار و لباس پوشیده که می تواند پوست را از تماس نور خورشید محافظت نماید، استفاده کنید. هرگز حمام آفتاب نگیرید و در بین ساعات ۱۰ الی ۱۶ در معرض تابش نور خورشید نباشید. اجتناب از تماس مستقیم آفتاب در هر سنی مفید می باشد و حتی اگر پوست شما در تماس مزمن با نور آفتاب آسیب دیده است، می توانید با رعایت این موارد از پیشرفت این آسیبها پیشگیری کنید.

برای درمان چین و چروک پوست چه می توان کرد؟

داروهای موثر برای درمان چروکیدگی پوست وجود دارد. کرم های حاوی رتینوئیک اسید که با موفقیت در درمان جوش و غرور جوانی به کار رفته اند می توانند سفتی سطحی پوست را بهبود بخشند. این داروها با نامهای تجاری مختلف در بازار به فروش می رسد. به عنوان مثال کرم رطوبت رسان و آبرسان دکتر خوش رج مطالعات اخیر نشان می دهد که این کرم می تواند بسیاری از آثار مخرب ایجاد شده توسط نور خورشید و عوامل دیگر طبیعی را از بین ببرد. اسیدهای میوه (آلفا هیدروکسی اسید) نیز می تواند برخی از آثار مخرب نورخورشید را ترمیم کند.

چروکهای ناشی از حالتهای صورت که نظیر اخم، خنده و … می باشند توسط متخصصین پوست و با تزریق مواد پرکننده قابل اصلاح هستند ولی صابون شترمرغ دکتر خوش رج با داشتن امگا۳ و ۶و ۹ باعث ترمیم به مرور زمان این چروک ها می شوند.

در حال حاضر یک سم طبیعی وجود دار که با تزریق آن عضللات کوچک را فلج نموده و بداین ترتیب چین و چروک ناشی از حالات صورت را بطور موقت ازبی می برند که البته این سم تزریقی آسیبهای نیز دارد.

یادمان باشد هیچ یک از این درمانها نمی تواند جوانی همیشگی یا همان پوست سالهای قبل را برای ما به ارمغان آورد چرا که فرایند پیری پوست ادامه دارد با این حال این روش های درمان باعث بهبودی ۸۰ درصدی می شوند لذا این درمانها هم توجیه اقتصادی دارد و هم تا حدود ۸۰ دصد پوست را به سالهای قبل نزدیکتر می نماید.

بازدیدها: 331

2 نظرات
 1. زهرا اقبالیان می گوید

  مرسی ار اطلاعاتتون من صابون دکتر خوش رج رو به مدت ۳ ماه روزی یک مرتبه استفاده کردم معجزه کرد شاید برای ۱۰ سال جوانتر به نظر میرسم
  البته با رزیم غذایی هم که بهم گفتین و استفاده کردم هم بی تاثیر نبود مرسی

  1. مینا اجودانی می گوید

   واقعا ۱۰ سال جوانتر کرده بود؟
   چطور استفاده کردید؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 9 =

شروع گفتگو
سلام من مشاور آنلاین هستم در خدمتتونم
با سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟